Lekarze

lek.wet. Marta Szypczyńska – właściciel gabinetu. Zajmuje się głównie chirurgią i okulistyką weterynaryjną. Zmierzy ciśnienie w każdym oku i zajrzy na jego dno. Chętnie przykłada sondę usg do brzucha a nawet oka. Ostatni konik to anestezjologia. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń.

Lek. wet. Justyna Pawłowska – Pani doktor zajrzy do każdego pyszczka i powie co w nim nie gra 🙂 miłośniczka interny, stomatologii i dermatologii weterynaryjnej w których regularnie się szkoli.

Lek. wet. Barbara Boćko – nie rozstaje się z sondą USG oraz aparatem RTG przebada każdy brzuch i nie tylko. Jej pasją jest diagnostyka obrazowa, neurologia oraz interna. Co roku poszerza swoje umiejętności na kursach.

Dr n. wet. Maciej Staszczyk nasz kardiolog przebada każde chore i zdrowe serce. Uczestnik licznych konferencji i szkoleń.

Lek. wet. Marcin Kuchciński specjalista chirurg zajmuje się ortopedią. Poskłada każdą złamaną łapkę. Pan doktor regularnie się szkoli i poszerza wiedzę ortopedyczną.

Lek. wet. Nina Bochyńska specjalista od zwierząt nieudomowionych. Przyjmie każdego królika, chomika, węża czy ptaszka. Uczestniczka licznych szkoleń i sympozjów.

Lek. wet. Aleksandra Marcinowska konsultant onkologiczny. Chętnie pomoże w doborze odpowiedniej terapii onkologicznej. Wiele lat pracowała za granicą ( min. na Uniwersytecie w Cambridge) zdobywając wiedzę i umiejętności.