Lekarze

lek.wet. Marta Szypczyńska-Pastwa – właściciel gabinetu.
Pani doktor zajmuje się głównie okulistyką oraz chirurgią psów, kotów, gryzoni oraz gadów. Zabiegi okulistyczne wykonuje z użyciem mikroskopu okulistycznego. Przeprowadza także pełne badanie okulistyczne. Doktor Marta jest w trakcie specjalizacji z Chirurgii Weterynaryjnej.

Lek. wet. Justyna Pawłowska – Pani doktor zajrzy do każdego pyszczka i powie co w nim nie gra 🙂 miłośniczka interny, stomatologii i dermatologii weterynaryjnej w których regularnie się szkoli.

Lek. wet. Barbara Boćko – nie rozstaje się z sondą USG oraz aparatem RTG przebada każdy brzuch i nie tylko. Jej pasją jest diagnostyka obrazowa, neurologia oraz interna. Co roku poszerza swoje umiejętności na kursach.

Dr n. wet. Maciej Staszczyk nasz kardiolog przebada każde chore i zdrowe serce. Uczestnik licznych konferencji i szkoleń.

Lek. wet. Marcin Kuchciński specjalista chirurg zajmuje się ortopedią. Poskłada każdą złamaną łapkę. Pan doktor regularnie się szkoli i poszerza wiedzę ortopedyczną.Lek. wet. Nina Bochyńska specjalista od zwierząt nieudomowionych. Przyjmie każdego królika, chomika, węża czy ptaszka. Uczestniczka licznych szkoleń i sympozjów.

Lek. wet. Aleksandra Marcinowska konsultant onkologiczny. Chętnie pomoże w doborze odpowiedniej terapii onkologicznej. Wiele lat pracowała za granicą ( min. na Uniwersytecie w Cambridge) zdobywając wiedzę i umiejętności.