Lekarze

lek.wet. Marta Szypczyńska-Pastwa – właściciel gabinetu.
Pani doktor zajmuje się głównie okulistyką oraz chirurgią psów, kotów, gryzoni oraz gadów. Zabiegi okulistyczne wykonuje z użyciem mikroskopu okulistycznego. Przeprowadza także pełne badanie okulistyczne. Doktor Marta jest w trakcie specjalizacji z Chirurgii Weterynaryjnej.

lek. wet. Julia Hipp – pasją Pani doktor jest diagnostyka obrazowa USG i RTG. Dr Julia przykłada sondę do brzucha ale też do klatki piersiowej lub szyi 🙂 drugą pasją Pani doktor to neurologia, w której stałe poszerza swoją wiedzę i umiejętności. 

lek. wet. Monika Charkiewicz to internista z krwi i kości zdiagnozuje najbardziej zagadkowego pacjenta dzięki swojej wiedzy i uporowi 🙂 pasjonuje ją stomatologia  psów i kotów, w której stale się rozwija i szkoli

Lek. wet. Justyna Pawłowska – Pani doktor zajrzy do każdego pyszczka i powie co w nim nie gra 🙂 miłośniczka interny, stomatologii i dermatologii weterynaryjnej w których regularnie się szkoli.

Dr n. wet. Maciej Staszczyk nasz kardiolog przebada każde chore i zdrowe serce. Uczestnik licznych konferencji i szkoleń.

lek. wet. Michał Kośmieja doktor przeprowadza konsultacje kardiologiczne nie umknie u żadne chore serducho.

Lek. wet. Marcin Kuchciński specjalista chirurg zajmuje się ortopedią. Poskłada każdą złamaną łapkę. Pan doktor regularnie się szkoli i poszerza wiedzę ortopedyczną.

Lek. wet. Aleksandra Marcinowska konsultant onkologiczny. Chętnie pomoże w doborze odpowiedniej terapii onkologicznej. Wiele lat pracowała za granicą ( min. na Uniwersytecie w Cambridge) zdobywając wiedzę i umiejętności.